KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046046
nr 1404 6046
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad IR, Skogsväg. Olja på pannå, 31x38, yttermått inklusive ram: 47x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:37:14
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)